5 проєктів на Tezos, які рекомендують Kukai та Naan

5 проєктів на Tezos, які рекомендують Kukai та Naan

На кожному NFT-маркетплейсі є вкладки Trending з популярними роботами та Explore для перегляду всіх робіт поспіль. Така ж вкладка є в гаманцях Kukai та Naan.

Сьогодні розповімо про проєкти на Tezos, про які ми дізналися завдяки цим гаманцям: Gap Threads, Mooncakes, Verses, 8bidou та PixelPower.

Gap Threads

Gap Threads – NFT-проєкт за участю художника Деміта Омфроя. Ідея проста: колекціонер купує 4 звичайні і 2 рідкісні токени Gap x demit, створює з них один спеціальний NFT і отримує доступ до купівлі епічних NFT і шанс виграти речі бренду GAP.

Токени можна купити на сайті Gap Threads за tez і за допомогою банківської картки, а також на OBJKT.com. На сайті вартість фіксована: 2 tez за звичайний NFT, 8 tez за рідкісний та 50 tez за епічний. Загалом, шанс отримати мерч коштуватиме 74 tez.

Mooncakes

Mooncakes — проєкт Kukai, який через квести знайомить користувачів із протоколом Tezos та його можливостями. Наприклад, поточний челендж пов’язані з бейкінгом ліквідності. Користувач під’єднює гаманець, міняє tez на tzBTC через Sirius DEX та отримує в нагороду випадковий Mooncake NFT.

Мункейки можна використовувати, щоб виконувати челенджі та отримувати більш рідкісні токени. Наприклад, в Elemental Challenge потрібно заморозити п’ять мункейків одного кольору із різними стихіями заради секретної нагороди.

Якщо вам не вистачає мункейків для челленджа, їх можна отримати в дропах на Discrod-сервері Mooncakes. Також NFT можна купити на вбудованому ринку або на OBJKT.com. Ціни — від 0,24 tez за звичайні елементальні до 1000 tez за найрідкісніші.

Verses

Verses — колекційна карткова гра з незвичайним візуальним стилем. Просто гляньте на Тода.

На сайті не вказано, як буде виглядати сама гра і що там за геймплей. Судячи з скріншотів, вийде щось на зразок Thronebreaker: The Witcher Tales з більш динамічними боями та головоломками. Розробники планують випустити публічну демоверсію вже у листопаді.

Зараз можна купити перші карти (від 50 tez), пройти тест і визначити свій Verse, і дізнатися більше про лор світу Verses в архіві. Якщо вас зацікавив цей світ, радимо почати з архіву. Команда не поскупилася на тексти: розповідь про Тода втричі довша за цю статтю.

8bidou

8bidou — маркетплейс для піксель-арту, сполучна ланка між маркетплейсом ASCII-арту Typed та звичним цифровим мистецтвом. На ньому продаються роботи розміром 8х8 та 24х24 пікселя. Виявляється, з такими обмеженнями можна робити круті мінімалістичні малюнки.

Проєкт японський, тож оригінальний інтерфейс дуже дивний. Краще користуватися альтернативами: 8bidou x TezTok або ui.8bidou.

Судячи з даних TzKT, обсяг торгів на маркетплейсі невеликий — 461 tez за липень. Швидше за все це пов’язано з тим, що більшість авторів продає їх менш ніж за 1 tez.

PixelPower

PixelPower — NFT-проєкт творця колекції PixelPotus та ігри PixelDebates. Користувачі збирають картки зі зброєю, покращують їх до нових рівнів та підвищують рейтинг своєї вогневої сили. NFT можна мінтити на сайті гри або купувати на OBJKT.com.

Крім самих NFT, ще потрібно купувати токен PXL для оплати об’єднання токенів, грубо кажучи платити комісію. PixelPower розподіляє 50% цих коштів між 10% колекціонерів із найвищою вогневою силою. Відмінний приклад того, як потрібно об’єднувати DeFi та NFT.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook
  3. Twitter російською та українською
  4. Twitter англійською
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

Еволюція бейкінгу ліквідності: Sirius DEX, SIRS та 77% APY на Kord.fi

Читайте схожі пости

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота