fbpx
01.06.2020

27 травня – мітап на тему “Стратегія розвитку Tezos Ukraine”.

У середу 27 травня пройшов плановий мітап на тему "Стратегія розвитку Tezos Ukraine". Кожен з членів команди презентував плани на майбутнє і оголосив про подальші "development steps".

Заплановані активності на найближчий рік, можна розділити на 3 основні категорії:
– Навчання.
– Інформаційна підтримка спільноти.
– Співпраця з органами державної влади та бізнесу у пошуку технологічних інновацій для вирішення викликів сучасного суспільства.

Сергій Васильчук, Co-founder описав, плани розвитку співпраці з органами державної влади та бізнесу. Робота, цього блоку, спрямована на сприяння інтеграції технології Tezos в реальні сектори економіки, пошук бізнес-кейсів, що дозволяють підприємцям вдосконалювати бізнес рішення, застосовуючи технологію, або використовувати її, в глобальних державних проектах. На першому етапі планується сфокусувати увагу на таких напрямках, як gaming, e-commerce, токенізація активів. Особливу увагу планується приділити співпраці Центробанком України по CBDC (випуск національної цифрової валюти).

Міхай Цибуляк co-founder – презентував напрям, пов’язаний з інформаційними активностями Tezos Ukraine. Розповів про види інформаційної підтримки, канали просування інформації та способи взаємодії в україно- та російськомовних сегментах спільноти. Підкреслив диверсифікований підхід до подачі інформації, який включає, як спеціалізовані канали, для розробників так і новинні ресурси.

Наталія Шевченко СOO – розповіла про заплановану навчальну програму. Яка включає теоретичну та практичну частини, offline і online курси, мітапи, хакатони і винагороди.

Сабріна Корабльова – розповіла про подальші плани з проведення освітніх івентів, які плануються вже в кінці червня, а також, як саме і коли заходи вийдуть знову в offline. У найближчому майбутньому Tezos Ukraine планує ряд івентів центральними містах України. Варто згадати, що 3-ого червня пройде AMA сесія з Trustee. Всі апдейти можна буде побачити на офіційному сайті Tezos Ukraine в розділі івенти.

Наші соц. мережі:

Telegram
LinkedIn
Facebook
Twitter
Instagram

Подписывайтесь на наши соц. сети:

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти