fbpx

"Ми знаходимося в постійному пошуку нових технологічних рішень, щоб, одного разу, розсунути межі можливого і привести світ до глобальних змін"

- Сергій Васильчук, співзасновник Tezos Ukraine

Наша Місія

Tezos Ukraine

Tezos Ukraine – це неприбуткова організація, якою керують українські блокчейн ентузіасти та експерти галузі. Наша місія – сприяти та прискорити зростання та розширення мережі Tezos в Україні та Східній Європі.

Ми плануємо свою діяльність комплексно в декількох напрямках

Освітня програма

Освітня програма

Проведення регулярних онлайн та офлайн-курсів залучить більше розробників до екосистеми та просуватиме Tezos у місцевих спільнотах

Медіа підтримка

Медіа підтримка

Підвищення обізнаності про можливості та переваги блокчейну Tezos

Побудова спільноти

Побудова спільноти

Організація регулярних мітапів та хакатонів. Управління представницьким офісом в Unit City

Розвиток бізнесу

Розвиток бізнесу

Знайомство і розвиток бізнесів, команд розробників в Східній Європі

Інфраструктура

Наша організація глибоко прагне підтримувати мережу Tezos, розробляючи різноманітні корисні аналітичні інструменти та розширюючи публічну інфраструктуру, що сприяє масовому впровадженню технології Tezos.

Ми створили Tezos Giga Node – надійну суспільну інфраструктуру для спільноти Tezos. Використовуючи лише перевірені рішення та провайдерів, ми створюємо кластер, що складається з 4 повних архівних вузлів Tezos на основі таких технологій, як Nginx, Haproxy, Graphana, Prometheus і Munin.

Ми завжди намагаємось дотримуватися та впроваджувати найкращі галузеві практики у всіх речах. Наш відділ підтримки клієнтів працює виключно in-house, надаючи майже негайну допомогу в разі виникнення критичних проблем. Команда наших досвідчених інженерів DevOps працює цілодобово, гарантуючи, що всі системи працюють безперебійно.

https://mainnet-tezos.giganode.io (Carthage mainnet) – захищена кінцева точка балансувача навантаження, розгорнута на 4 повних вузлах архіву у якості резервних копій для поліпшеного резервування з усіма підключеннями, прокладеними через HTTPS

https://testnet-tezos.giganode.io (Carthage testnet v7.0-rc1) – захищена кінцева точка балансувача навантаження, розгорнута на 2 архівних повних вузлах у якості резервних копій для поліпшеного резервування з усіма підключеннями, що проходять через HTTPS.

https://labnet-tezos.giganode.io (Labnet testnet) – захищена кінцева точка балансу навантаження, розгорнута на 2 архівних повних вузлах у якості резервних копій для поліпшеного резервування з усіма підключеннями, прокладеними через HTTPS.

Наша команда

Міхай Цибуляк Міхай Цибуляк

Co-founder

Міхай – підприємець, засновник Trident Energy. Засновник Bake’n’Rolls – сервісу делегування Tezos. Будучи в Tezos з часів заснування, Міхай бере активну участь у створенні та розширенні спільноти Tezos по всьому світу. В рамках Tezos Ukraine Міхай відповідальний за стратегічне планування, загальне управління проектом, оцінку результатів.

Сергій Васильчук Сергій Васильчук

Co-founder

Сергій – інженер-програміст, з 15-ти річним досвідом, засновник блокчейн IT компанії. Протягом 10 останніх років, Сергій займається розвитком бізнесу в IT, на його рахунку десятки реалізованих проектів по всьому світу. Сергій – автор ідеї та партнер в проекті НБУ по токенізації національної валюти України. В Tezos Ukraine роль Сергія полягатиме в розробці і координації бізнес-стратегії проекту.

Наталія Шевченко Наталія Шевченко

Project manager

Наталія має великий досвід управління міжнародними програми допомоги та благодійності. Зона її відповідальності пов’язана з дослідженнями, аналізом, бізнес-плануванням, управлінням фінансами, побудовою команди. В Tezos Ukraine на Наталію покладено відповідальність координації і управління проектом, фінансового планування, контролю та аналізу результатів.

Сабріна Корабльова Сабріна Корабльова

Event manager

Сабріна має значний досвід проведення різних ІТ-заходів у Києві та інших містах Східної Європи. В рамках Tezos Ukraine, відповідає за планування і проведення подій, організацію відряджень,навчань, відвідування командою конференцій та інших заходів.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти